
Ensemble Clematis: Stéphanie de Failly & Amandine Solano (viool), Marion Martineau (viola da gamba), Brice Sailly (klavecimbel)
7 juli @ 12:15 - 13:00
| Vrije toegangJ. Pachelbel
Partita in mi mineur
Adagio – Aria con variazioni – Courante – Aria – Ciacona
2 violons, basse continue
J. A. Reincken
Partita in ?
Sonata – Allemande – Courante – Sarabande – Gigue
2 violons, viole, basse continue
G. Böhm
Praeludium, Fugue et Postludium
Clavecin
D. Buxtehude
Sonate en do majeur
Adagio – Allegro – Adagio – Allegro (Gigue)
Adagio – Allegro – Adagio – Presto – Adagio – Lento
2 violons, viole, basse continue
J. A. Reincken
Partita in ?
Sonata – Allemande – Courante – Sarabande – Gigue
2 violons, viole, basse continue
J. S. Bach
Sonate en sol majeur, BWV 1039
Adagio – Allegro ma non presto – Adagio e piano – Presto
2 violons, basse continue
Ensemble Clematis
Sinds 2001 heeft CLEMATIS, onder leiding van Stéphanie de Failly, als doel om het weinig bekende repertoire uit de 17e eeuw te bestuderen, met bijzondere aandacht voor het Italiaanse en Duitse repertoire, maar met een specifieke interesse voor vergeten werken van componisten uit de Nederlanden.
Elk programma wordt met zorg samengesteld en biedt een onderdompeling in een specifieke periode, plaats en sfeer. CLEMATIS brengt de meest ervaren instrumentalisten en zangers samen die gespecialiseerd zijn in dit repertoire en die actief zijn binnen de beste barokensembles van het moment.
Naast optredens in België gaf het ensemble talrijke concerten in het buitenland: Nederland, Frankrijk, Italië, Duitsland, Spanje, Israël, Polen, Bolivia, Mexico, Rusland, enz.
De discografie van CLEMATIS is omvangrijk en werd bekroond met zeer lovende kritieken en talrijke onderscheidingen. CLEMATIS geniet een creatiecontract van de Federatie Wallonië-Brussel.
